Terwijl in Utrecht vandaag een schietpartij was. Wat waarschijnlijk een terroristische actie was. Hoor je op dr radio. Mark R iets zeggen over samenleven en samen doen. Niet tegen over elkaar staan maar samen met elkaar leven. Ja ja dat durft ie gewoon te zeggen
Ik vindt het echt ongelooflijk dat de president zo kan liegen. Want wie haalde er mensen terug. Wie zette de deur open. Wat liep daar tussen . De politiek wou niet luisteren. Nu is het daar. Het land is in rep roer. Sorry als ik mensen tref. Sorry voor mijn hardheid.
Maar ik ben niet bang. Ben niet bang om te leven. Gaat niet stil staan omdat er mensen zijn die onrust zaaien. Het is gewoonweg al jaren bekend. Dat er stille zijn. Die op een teken wachten. Of is Het uiteindelijk een asielzoeker die hulp nodig heeft en getraumatiseerd is door het verleden.
Echt waar ik ben hard geworden ooit in dienst. Daar leerde ik hoe ik moest denken en leven. Niks verkeerds aan. Ben er trots op. Wil mensen helpen wil voor mensen klaar staan. Maar mensen kunnen het ook vragen. Mensen leef je leven dat doe ik en gaat vooral door met leven.
Ik geloof in het leven. Ja het is mijn lijflied luister er maar goed naar.